Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

144 медпрацівники лікарні №1 Чернівців отримають грошову винагороду

pogliad.ua 22/04/2020 16:04

Лікарі та медичний персонал Чернівецької міської лікарні №1, яка була перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19, 22 квітня 2020 року отримають грошову винагороду від територіальної громади міста. Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук, передає пресслужба міської ради Чернівців.

39 лікарів міської лікарні №1 отримають по 15 000 гривень грошової винагороди (без врахування  податків і зборів), 56 медичних сестер та два рентгенлаборанта – по 10 000 гривень, 47 молодших медичних сестер й інших працівників – по 7 000 гривень.

Управління забезпечення медичного обслуговування міської ради готує пропозиції щодо стимулювання працівників інших медичних закладів міста, які задіяні у роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Міський голова Олексій Каспрук зазначив, що мова йде про медперсонал інших лікарень, які  прийматимуть хворих на коронавірус, а також сімейних лікарів, які працюють у мобільних бригадах та лікують хворих на коронавірус, що на самоізоляції.

Олексій Каспрук також повідомив, що медперсонал міської лікарні №1 зарплату за березень отримав 26 березня, і у ній ще не була врахована доплата у розмірі 300%. Ці доплати будуть зроблені за рахунок державної субвенції, порядок нарахування та виплати таких доплат Уряд  планує затвердити 22 квітня.

Міський голова запевнив, що перерахунки за березень та квітень для медиків міста будуть зроблені максимально швидко, як тільки місто отримає державну субвенцію.