1
Долар27.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро31.73
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.33
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Через здорожчання деревини тисячі буковинців залишаться без роботи, – Іван Рибак

promin.cv.ua 14/09/2018 18:36
1536936625_orig-1.jpg

Була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України

Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України. Депутат Верховної Ради від фракції БПП «Солідарність» Іван Рибак припускає, що такі зміни негативно вплинуть на звичайні українські родини. Про це він повідомивна своїй сторінці у facebook.  
Здорожчання деревини призведе до того, що без засобів до існування залишаться тисячі родин буковинців. Нуль цілих одна десята відсотка призводить до здорожчання одного кубу деревини на 25 гривень у середньому по області, 1% - це 250 гривень, 5% - це 1250 гривень на одному кубометрі лісу. Хочу чітко заявити: наш бізнес цього не витримає! Тисячі буковинців залишаться без роботи, а їхні діти, їхні родини - без засобів до існування.
Я привернув увагу депутатів Чернівецької облради до цієї проблематики, бо хочу, щоб мене почули ті, на кому вирішення цього питання у позитивному ключі – йдеться у дописі.Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: