1
Долар24.52
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.16
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.37
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Аналітики прогнозують збільшення доходів Apple за підсумками третього кварталу

news.finance.ua 12/07/2019 04:11

Аналітики компанії Evercore ISI вважають, що дохід Apple за підсумками третього кварталу збільшиться завдяки власним сервісам і зростанню попиту на китайському ринку. Apple змушена приділяти більше уваги сервісам, в тому числі iCloud і App Store, оскільки продажі смартфонів показують ознаки сповільнення.

За підсумками другого кварталу цього року на сферу послуг припало близько 20% від загального обсягу виручки Apple. Ключовим напрямком в сегменті послуг Apple є магазин контенту App Store, який торік приніс близько $37,1 млрд доходу.

За підсумками другого кварталу китайський ринок приніс Apple близько 18% від загального обсягу доходу. Очікується, що рівень попиту на iPhone всередині ринку Піднебесної залишиться стабільно високим, що дозволить скоротити втрати від сповільнення продажів в інших країнах.

Більше 50% доходу компанія отримує від продажу iPhone, тому цей сегмент є найважливішим для виробника. На думку аналітиків, власники iPhone не поспішатимуть з купівлею нових моделей, поки компанія не випустить смартфон з підтримкою мереж зв’язку п’ятого покоління (5G).

Аналітик Evercore ISI Аміт Дар’янані (Amit Daryanani) вважає, що загальний дохід розробників App Store збільшиться на 18%. За підсумками третього кварталу цей показник в грошовому вираженні може досягти $9 млрд. Очікується, що офіційний квартальний звіт Apple з’явиться після 30 липня.

Коментарі: