Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Amazon створить фонд премій у $100 млн, щоб утримати понад 900 працівників Zoox

news.finance.ua 12/07/2020 06:33

Amazon.com Inc планує створити фонд на як мінімум $100 млн у вигляді премій, щоб утримати на роботі понад 900 співробітників виробника робомобілів Zoox, якого компанія запропонувала купити в минулому місяці. Як повідомляє Reuters, онлайн-рітейлер може відмовитись від угоди, якщо велика кількість працівників відхилить пропозицію працювати на Amazon.

В документах угоди Amazon- Zoox значаться два списки «ключових співробітників». Для закриття угоди усі особи з першого списку мають перейти до Amazon, з другого – як мінімум 19. Крім того, є ще три списки: в Amazon повинні перейти 90% співробітників з перших двох, і 88% – з третього. Яким чином формувались списки, Reuters дізнатись на вдалось.

Читайте також: Amazon виплатить штраф у $134,5 тис. за порушення санкцій щодо Криму, Ірану і Сирії

Видання The Information повідомило 30 червня, що два старші інженери Zoox, Джеймс Філбін та Марк Ціммерсхофф, приєднались до Waymo, підрозділу Alphabet , який займається розробкою безпілотних авто.

Нагадаємо: Amazon, яка активно розвивається в області технології автономного кермування, оголосила 26 червня про свою згоду придбати Zoox за $1,3 млрд.