Андрія Гергерта поховають на Личаківському кладовищі. Порядок прощання і похорону
Андрій Гергерт помер після тривалої хвороби — у лютому 2020 року у нього діагностували рак шлунку.
Пресслужба ЛМР повідомляє про порядок прощання і похорону воїна Андрія Гергерта:
2 серпня, неділя, 15.00 год — зустріч воїна, парастас у Будинку воїна, вул. Короленка, 1а. також буде можливість здійснити прощання протягом дня і вночі.
3 серпня, понеділок, 11.00 год — Чин похорону, прощання у Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла (вул. Театральна, 11).
Поховають Андрія Гергерта на Личаківському кладовищі.
Довідка
Андрій Гергерт народився 22 травня 1978 року в місті Миколаїв Львівської області. Освіта вища.
До війни працював ветеринаром.
У 1999—2001 був членом УНСО.
З 2001 року займався бізнесом у Криму.
На Майдані з грудня 2013 року, там же познайомився з Дмитром Ярошем.
З початком війни пройшов вишкіл у Переяславі-Хмельницькому.
На фронті з березня 2014 року. Потрапив у 5-й батальйон. Був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-га резервна сотня ДУК ПС). Став командиром 8-ї окремої роти ДУК, яка згодом збільшилася до батальйону.
Балотувався до Верховної Ради у 2014 році на Жидачівщині по одномандатному виборчому округу № 126.
2019 — балотувався до Верховної Ради від партії ВО «Свобода» по 126 округу на Львівщині (центр — місто Стрий).
Станом на 2019 рік низка ЗМІ вказували, що Андрій Гергерт був заступником командира Української добровольчої армії.
Помер 1 серпня 2020 від раку шлунку у Відні.
Залишилась дружина та четверо дітей.
Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/government/280628-andriia-herherta-pokhovaiut-na-lychakivskomu-kladovyshchi
Державною комісією ТЕБ та НС віднесено Тернопіль до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, що мало б означати заборону пасажирських перевезень, роботи закладів сфери культури, громадського харчування, ТРЦ, соціальних та реабілітаційних закладів тощо.Самоізоляція або обсервація особи після перетину державного кордону припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду в Україну.Міністерство охорони здоров'я збільшило переліз країн "червоної" зони із несприятливою ситуацією з коронавірусом та зарахувало туди, зокрема, Польщу, Грузію, Іспанію.Головний санлікар радить богослужіння на свіжому повітрі та причащання з одноразової ложечки.Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-дСуспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)Транспортний тупик у Львові - як виїхатиАнтиукраїнець - книга Олександра СавченкаСвобода слова. Правдивого чи й брехливого?